Welcome, visitor! [ Login

 

Ankara Masöz Uzak Doğu Masajı

  • Listed: 30 Nisan 2017 02:15
  • Expires: This ad has expired

Description

Ankara masaj hizmeti ve yerli ve yabancı masaj teknikleri kullanan masöz profesyonel masaj hizmeti verendir ve her teknikde masaj uygulamasını bilmesi gerekir, Mesala uzakdoğu masajı peki nedir ve nasıl uygulanır bu konu ile ilgili bir makale oluşturduk buyurun bakalım.

Uzak doğu masajı sayesinde kırışıklıklardan kurtulabileceğiniz gibi aynı zamanda hastalığınızı da tedavi imkânı buluyorsunuz. Ankara Masöz Bayan lar ile Kırışıklık problemi aslında bilinenin aksine organların yansıması olduğu bir gerçek bu nedenle de sadece kırışıklıkları değil sağlıksız organlarınızın da durumu yüzünüze yansıyor.

 

Yüzünüzdeki ve cildinizdeki  kırışıklıkların sebebi organlarınız olduğu için hangi organda rahatsızlık var ise yüzünüzdeki kırışıklıkların da yeri değişiyor. Özellikle dudak kenarları hormonal bölgemiz ve bu kısım bağırsaklarımız, akciğerlerimiz, mide bölgesi, böbrek bölgesi, safra kesesi, dolanımla ilgili problemler, karaciğer pankreası temsil ediyor. Siz hangi noktaya bakıyorsanız aslında hangi organın probleme yatkın olduğunu da görebiliyorsunuz organı tedavi ettiğinizde zaten kırışıklığında ortadan kalktığını görüyorsunuz. Şayet organı tedavi etmez iseniz organdaki problem kırışıklığınız geçse bile tekrar yüzünüze kırışıklık olarak yansıyor.

Detaylı bilgilere internet ortamından da ulaşabilirsiniz tek yapmanız gereken profesyonel kişilerden hizmet almak

   

420 total views, 1 today

  

Listing ID: 74059051d840623f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply